Hoe stuur je op referentieniveaus? (2e cursusdag)

ma21okt19:0021:00Hoe stuur je op referentieniveaus? (2e cursusdag)Driegang, Dokter van Stratenweg 1519:00 - 21:00(GMT+02:00) CursusleiderSietske van GulikKosten260,00 per deelnemer OmvangTwee bijeenkomsten van twee uur OnderwijssoortBovenbouw,Middenbouw,OnderbouwDoelgroepLeerkracht

Over deze cursus

De referentieniveaus zijn gekoppeld aan verschillende niveaus. Zo kennen we de referentieniveaus 1F, 2F en 1S. Maar weet jij wel wat deze referentieniveaus inhouden? En hoe kan je het herkennen? Dat is belangrijk om hierop te kunnen sturen. Dat geldt voor alle leerkrachten in alle groepen: van groep 1 t/m groep 8. Hoe zorg je dat leerlingen op het niveau van 1F komen? En hoe krijg je leerlingen van 1F naar 2F of 1S?

Tijdens twee bijeenkomsten leren leerkrachten hoe zij kunnen sturen op de referentieniveaus, passend bij de leerlingen in hun groep. De cursus is vooral praktisch ingericht. Je gaat dus vooral oefenen met verschillende scenario’s, die je ook kunt vertalen naar je eigen groep. Zo kan ook jij sturen op de referentieniveaus!

Wat je nog meer moet weten

Deze cursus bestaat uit twee bijeenkomsten op 30 september en 21 oktober 2024.

Ik meld me hiervoor aan!

Reageren is nu niet meer mogelijk. Deze cursus is volgeboekt, er zijn 0 plaatsen beschikbaar.

Deze cursus gaat door!

Heb je je al aangemeld maar wil je daar iets in wijzigen?Pas mijn aanmelding aan

Driegang

Datum en tijd

21 oktober, 2024, 19:00 7:00pm - 9:00pm(GMT+02:00)

Locatie

Driegang

Dokter van Stratenweg 15

Routebeschrijving opvragen

Omvang

Twee bijeenkomsten van twee uur

Kosten

260,00 per deelnemer